Nuo dabar galite tapti Blue/Yellow pastoviu rėmėju, aukojant po 5 eurus automatiškai kas mėnesį, trumpuoju numeriu 1482.

Tai - unikalus būdas konkrečiai ir tiesiogiai prisidėti prie vis dar vykstančios laisvės kovos ir taip pat prie Lietuvos ir Ukrainos saugumo.

Ką reikia daryti:

1. Išsiųskite sms žinutę trumpuoju numeriu 1482 su žodžiu "UKRAINA".

2. Gavę atsakymą, patvirtinkite savo norą tapti pastoviu rėmėju, atsakydami į žinutę žodžiu „TAIP“.

Dėkojame už jūsų paramą!

PS: Neatsakydami į gautą žinutę "TAIP", jūs paukojate 5 eurus vieną kartą. Jei norite aukoti dar, reikia išsiųsti papildomą žinutę.2019 m. sausio mėn. 12 d. mūsų organizuotas teletiltas tarp Lietuvos ir Ukrainos, tiesioginiai pasijungimai iš karščiausių Ukrainos taškų, abiejų šalių atlikėjų pasirodymai - visa tai paramos koncerte Ukrainai. Koncerto metu surinkta net 110 tūkst. eurų! Ačiū Jums!

 

 

Būkime kartu iki Pergalės!

1406 - auka 2 eurai.
Kartu su FUSA, mūsų partneriais Prancūzijoje, remiame Ukrainos spec. pajegas.

Together with FUSA, our partners in France, we support the Ukrainian Special Forces.
Blue/Yellow grupė Ukrainoje nuo 2014-ųjų

Grupė įvairiausiais būdais yra rėmusi platų karinių dalinių spektrą, perdavusi humanitarinę pagalbą vaikams ir nukentėjusiems gyventojams. Aktyviai prisidėjusi prie karių gydymo. Žinome ko reikia, kam reikia ir kaip perduoti. Ne kartą esame buvę kovinių veiksmų zonose ir perdavę reikalingą paramą tiesiai į karių rankas.

Blue/Yellow yra perdavusi kritiškai reikalingą pagalbą į karščiausius taškus. Vykstant mūšiams aplink Donecko oro uostą, skubiai paprašius, Blue/Yellow perdavė lemiamai reikalingus aukšto lygio optinius prietaisus oro uosto gynėjams.

Blue/Yellow veikia kartu su savanoriais partneriais Ukrainoje. Grupė taip pat bendradarbiauja su oficialiomis struktūromis, Lietuvoje ir Ukrainoje. 

Šiai veiklai reikalinga nuolatinė visuomenės parama. Prašome finansiškai remti mūsų misiją - aktyviai prisidėti prie Ukrainos gynybos, numalšinti Rusijos agresiją ir užtikrinti mūsų regiono saugumą.Brangūs puslapio svečiai,

Sveiki atvykę į paramos Ukrainai grupės BLUE/YELLOW interneto svetainę. Šios svetainės tikslas - supažindinti skaitytojus, esančius ne tik Lietuvoje, Ukrainoje, bet ir kitose valstybėse, su grupės veikla ir planais.

BLUE/YELLOW yra pilietinis judėjimas, gimęs internetinėje erdvėje ir jungiantis būrį bendraminčių,  išsibarsčiusių įvairiose pasaulio šalyse. Mūsų gretose neatlygintinai dirba žmonės iš Lietuvos, Ukrainos, Švedijos, Vokietijos, JAV, Kanados, Lenkijos it kitų valstybių.

Visus grupės BLUE/YELLOW narius vienija bendras tikslas - konkreti pagalba Ukrainos kariams, kovojantiems prieš agresiją, nelauktai atėjusią iš kaimyninės šalies.

Vien moralinės pagalbos ukrainiečiams šiuo metu nepakanka. Ar jie sugebės išsaugoti savo valstybingumą ir nepriklausomybę, priklauso ir nuo mūsų visų. 

Ne paslaptis, kad Ukrainos kariai yra menkai aprūpinti ir beveik neturi nieko, ką turi išsivysčiusių valstybių kariniai daliniai. Jiems trūksta ne tik balistinių šalmų, saugos liemenių, bet ir gerų batų, karinės aprangos, apatinių, šiltų drabužių, kojinių, miegmaišių, palapinių, higienos priemonių, netgi - maisto.

Šioje svetainėje Jūs sužinosite Ukrainos kariuomenės poreikius, taip pat būdus, kuriais galite jai padėti.

Čia mes publikuojame renkamų daiktų sąrašus, ataskaitas apie mūsų veiklą, labdaros projektus ir kultūrinius renginius Ukrainai paremti, žiniasklaidos publikacijas, susijusias su šia tema.

Ataskaitos pateikiamos foto reportažų iš Ukrainos karinių dalinių bei visuomeninių paramos organizacijų forma kaip įrodymai, kad parama pasiekė tikslą ir kur buvo išleisti Jūsų suaukoti pinigai.

Nebūkime abejingais, nes nuo mūsų iniciatyvos priklauso Ukrainos ateitis. Svetimo skausmo nebūna ten, kur beprasmiškai žūsta žmonės.

   

Padėkime visi kartu ukrainiečiams pasiekti jų užsibrėžtą tikslą - Vieningą, Laisvą, Europietišką Ukrainą! Nes Ukraina – ir mūsų visų namai!