Dalinkitės žinia

Būdų palaikyti Ukrainą yra daug ir piniginė parama – tik vienas jų.

Dalinkitės žinia, rašykite socialinės medijos erdvėje ar darykite spaudimą valdžiai. O jei turite unikalią idėją bendradarbiauti, susisiekite su mumis!

Digital UA Soldiers I

Remiame Ukrainą nuo 2014 m. nuolat kurdami naujas iniciatyvas ir skatindami žmones prisidėti. Naujausias būdas tai padaryti – DIGITAL UA SOLDIERS. Platformoje parama virsta skaitmeniniu kariu, stovinčiu ant Ukrainos žemėlapio ir ginančiu pasirinktą vietą. Visi surinkti pinigai virsta realia pagalba kariams ir savanoriams, kovojantiems fronte. Palaikykite iniciatyvą – atsisiųskite ir klijuokite plakatus, dalinkite skrajutes, skleiskite žinią internete su mūsų paruošta medžiaga. Ją galite atsisiųsti čia.

Digital UA Soldiers I

Dovana Ukrainai

Sveikinant artimuosius su gimtadieniu, vardadieniu ar kita švente norisi padovanoti kai ką ypatingo. Sukūrėme įrankį, su kuriuo galima dovanoti pagalbą Ukrainai. Išsirinkus vieną dovaną ir atitinkama suma parėmus „Blue / Yellow“, gaunamas elektroninis atvirukas-paramos patvirtinimas. Gautas atvirukas tampa dovana, kurią galima įteikti artimajam. O tuo tarpu parama keliauja tiesiai į frontą ir padeda gelbėti Ukrainos karių ir civilių gyvybes. Pasidalinkite šiuo įrankiu ir vieni kitiems dovanokite prasmingas dovanas – čia galite atsisiųsti vizualią medžiagą.

Dovana Ukrainai

Vieną dieną Ukraina laimės I

Pasikartojantys šiurpūs vaizdai iš Ukrainos fronto žmones nualino: gatvėse gulinčių lavonų, suniokotų pastatų ir sužeistų karių nuotraukos atsiranda ir dingsta naujienų sraute, nebeatkreipdamos dėmesio. Užuot rodę sunkumus ir žiaurumus, nusprendėme pažvelgti į šviesesnę karo pusę – jo pabaigą. Dirbtinio intelekto paprašėme įsivaizduoti Ukrainos pergalę: sugeneruoti vaizdai parodė gatvėje džiūgaujančius Ukrainos piliečius, pergalingai besišypsantį prezidentą Zelenskį ir įkalintą rusijos diktatorių. Jūs galite prisidėti, kad ši diena išauštų kuo greičiau. Dalinkitės kampanijos vizualais – čia juos galite atsisiųsti.

Vieną dieną Ukraina laimės I